ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ: 1-0

1-0, Λέντερης -  (50ο λεπτό)

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: ΡΟΥΣΟΣ - ΜΟΝΤΖΕΛΗΣ Δ- ΦΙΛΗΣ

Έναρξη αγώνα.

1ο λεπτό, σε κάθετη πάσα ο Rrapushaj βγήκε από αριστερά μέσα στην περιοχή αμαρκάριστος αλλά το πλασέ του απέκρουσε ο Μητσόπουλος.

31ο λεπτό, ο Rapushai από το ύψος της περιοχής πραγματοποίησε δυνατό σουτ με την μπάλα να περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

44ο λεπτό, καλή ενέργεια του Λέντερη από δεξιά που απέφυγε τον προσωπικό του αντίπαλο και σέντραρε στην περιοχή με τον Ρούπα στο σημείο του πέναλτι να κατεβάζει με το στήθος αλλά το σουτ που έκανε κόντραρε σε αμυντικό.

Ξεκίνημα 2ου ημιχρόνου.

50ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0,  μεγάλη μπαλιά στην πλάτη της άμυνας από τον Ρούπα βρήκε τον Λέντερη που από το ύψος της περιοχής εκμεταλλευόμενος την λανθασμένη έξοδο του Πανούση πέρασε την μπάλα από πάνω του στέλνοντάς την στα δίχτυα.

61ο λεπτό, παράλληλη σέντρα στην περιοχή που έβγαλε τον Σούλι Ν. απέναντι από τον Πανούση με τον βοηθό κ. Μοντζέλη να τον υποδεικνύει λανθασμένα σε θέση οφσάιντ.

66ο λεπτό, εκτέλεση φάουλ από τον Ζάρκο έδιωξε ο Πανούσης σε κόρνερ.

73ο λεπτό, κάθετη πάσα από τον Ρούπα έβγαλε τον Ζάρκο απέναντι από τον Πανούση αλλά το πλασέ του έστειλε την μπάλα λίγο έξω από το κάθετο δοκάρι.

74ο λεπτό, ο Korro σέντραρε από αριστερά με τον Ρούπα να πλασάρει και η μπάλα να περνάει λίγο άουτ.

85ο λεπτό, από λάθος εκτίμηση της άμυνας ο Παπαδόπουλος έγινε κάτοχος της μπάλας στο ύψος της περιοχής αλλά το δυνατό σουτ που έκανε έστειλε την μπάλα άουτ.

91ο λεπτό, από εκτέλεση φάουλ του Μητσόπουλου Γ. και αφού η μπάλα πέρασε από αμυντικούς και επιθετικούς έσκασε και κατευθυνόταν στα δίχτυα, ο Μητσόπουλος με εντυπωσιακή επέμβαση την απέκρουσε χαμηλά στην αριστερή του γωνία και στην συνέχεια την μπλόκαρε μπροστά από τα πόδια επιθετικού.

92ο λεπτό, από σέντρα στην περιοχή ο Σούλι Ν κατέβασε την μπάλα αλλά το πλασέ του κόντραρε σε αμυντικό πριν καταλήξει στα δίχτυα.