στη θέση        ΔΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ

63ο λεπτό    ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ               (2η κίτρινη)

Έναρξη του παιγνιδιού με την σέντρα για την ομάδα μας.

2ο λεπτό, πρώτο καλό σουτ από τον Δημάκη βρήκε σε καλή θέση τον Μακρή που απέκρουσε σε κόρνερ.

8ο λεπτό, πρώτη καλή επίθεση για την ομάδα μας με τον Shani να διασχίζει το μισό γήπεδο και να σουτάρει έξω από την περιοχή για να μπλοκάρει ο Μπέκος.

11ο λεπτό, σέντρα του Αντωνίου από δεξιά ο Χρυσαφίδης πήρε την κεφαλιά για να φύγει η μπάλα ψηλά άουτ.

34ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0, καθαρό φάουλ που δεν δόθηκε υπέρ της ομάδας μας στην περιοχή του κέντρου στο τάκλιν με τα δύο πόδια  ποδοσφαιριστή του Λουτρακίου στον Δελή στην συνέχεια της φάσης ο διαιτητής του αγώνα έδωσε φάουλ υπέρ της ομάδας του Λουτρακίου το οποίο κτυπήθηκε γρήγορα από τον Πέτρου ενώ οι ποδοσφαιριστές μας διαμαρτύρονταν στον διαιτητή και ο Δημάκης από οριακή θέση οφσάιντ άνοιξε το σκορ για την ομάδα του.

35ο λεπτό, ο Δημάκης γίνεται αποδέκτης της μπάλας έξω από την περιοχή μας και σουτάρει δυνατά αλλά ο Μακρής σε ετοιμότητα μπλοκάρει.

Έναρξη του β’ ημιχρόνου με την σέντρα για την ομάδα του Λουτρακίου.

48ο λεπτό, καθαρό τάκλιν του Σαββίδη στην μπάλα έξω από την περιοχή μας, φάουλ και κίτρινη κάρτα στον αμυντικό μας δίνει ο διαιτητής. Το φάουλ εκτελεί ο Πέτρου με την μπάλα να καταλήγει ψηλά άουτ.

49ο λεπτό, αναγκαστική αλλαγή για την ομάδα μας καθώς ο Νάκος υπέστη τράβηγμα στον δικέφαλο και την θέση του πήρε ο νεαρός Βασιλειάδης που πραγματοποιεί την πρώτη του εμφάνιση στο πρωτάθλημα.

51ο λεπτό, ΓΚΟΛ 2-0, κακή αμυντική λειτουργία για την ομάδα μας όταν σε μεγάλη μπαλιά στην πλάτη της άμυνας ο Δημάκης πήρε την  μπάλα και με πλασέ διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του.

58ο λεπτό, εκτέλεση φάουλ από καλή θέση του Αντωνίου η μπάλα κατέληξε ψηλά άουτ.

63ο λεπτό, αποβολή με 2η κίτρινη για τον Σαββίδη σε μαρκάρισμα στο κέντρο του γηπέδου, δυστυχώς η ανύπαρκτη 1η κίτρινη του διαιτητή στον ποδοσφαιριστή μας άφησε την ομάδα μας για άλλη μια αγωνιστική με παίκτη λιγότερο.

65ο λεπτό, εκτέλεση κόρνερ του Αντωνίου διώχνει ο Μπάρτζης με την μπάλα να στρώνεται στον Χρυσαφίδη αλλά να σουτάρει άσχημα πολύ άουτ.

67ο λεπτό, την θέση του Δελή παίρνει ο νεαρός Καλατζής ο οποίος πραγματοποιεί και αυτός την πρώτη του εμφάνιση στο πρωτάθλημα.

72ο λεπτό, ΓΚΟΛ 3-0,  από καθαρή θέση οφσάιντ που δεν υποδεικνύει ο βοηθός Θανασενάρης ο Αντωνίου μπαίνει από δεξιά στην περιοχή και πασάρει στον αμαρκάριστο Χρυσαφίδη που χρίζεται σκόρερ.

77ο λεπτό, ο Αντωνίου σπάει το τεχνικό οφσάιντ των παικτών μας μπαίνει από δεξιά στην περιοχή αλλά πλασάρει άουτ.

78ο λεπτό, ωραία προσπάθεια από τον νεαρό Βασιλειάδη και σέντρα από δεξιά ο Arapi πιάνει την κεφαλιά αλλά η μπάλα καταλήγει άουτ.

85ο λεπτό, ωραία ενέργεια του Arapi που πήρε την μπάλα αριστερά στον χώρο του κέντρου και τον ανέκοψαν οι αμυντικοί του Λουτρακίου λίγο έξω από την περιοχή με φάουλ. Το φάουλ εκτέλεσε ο Πιλιαφάς αλλά την κοντινή προβολή του Arapi απέκρουσε την γραμμή ο Μπέκος.

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ - Κακός.

Α' ΒΟΗΘΟΣ, ΤΣΟΛΑΚΗΣ - με σωστές υποδείξεις σε όλον τον αγώνα  με μοναδικό ερωτηματικό η φάση του 1ου γκολ.

Β΄ΒΟΗΘΟΣ, ΘΑΝΑΣΕΝΑΡΗΣ, Απαράδεκτος με πολλές κακές υποδείξεις ειδικότερα στο β' ημίχρονο.