στη θέση             ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΧΡΗΣΤΟΥ

90ο λεπτό           ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ

68ο λεπτό           ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

(2η κίτρινη)

78ο λεπτό           ΜΑΚΡΗΣ

Έναρξη του παιγνιδιού με την σέντρα για την ομάδα του Καμαρίου.

3ο λεπτό, πρώτη υποψία ευκαιρίας για την ομάδα του Καμαρίου με τον Μακρή να πασάρει στον  Σιώζο το σουτ του οποίου από το ύψος της περιοχής έφυγε πολύ άουτ.

15ο λεπτό, φάουλ από καλή θέση για τους φιλοξενούμενους λίγο έξω από την περιοχή αλλά ο Σιώζος σουτάρει ψηλά άουτ.

24ο λεπτό, πρώτο αξιόλογο σουτ για την ομάδα μας από προσωπική ενέργεια του Πιλιαφά αλλά η μπάλα έφυγε λίγο άουτ.

26ο λεπτό, μεγάλη ευκαιρία για το Καμάρι με τον  Σιώζο να μπαίνει από δεξιά και να γυρίζει την μπάλα στο σημείο του πέναλτι για τον επερχόμενο Μακρή αλλά την τελευταία στιγμή απομάκρυνε την  μπάλα ο Σαββίδης.

33ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0, στην πρώτη μεγάλη στιγμή για την ομάδα μας ανοίξαμε το σκορ όταν ο Πιλιαφάς ελίσσεται μέσα στην περιοχή πασάροντας κάτω από τα πόδια αμυντικού στον Arapi ο οποίος με εξαιρετικό πλασέ στην κίνηση έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

37ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-1, άμεση απάντηση από τους φιλοξενούμενους όταν ο Dervishi έφυγε στην πλάτη της άμυνάς μας και την κατάλληλη στιγμή να πασάρει στον Σιώζο ο οποίος αμαρκάριστος πλάσαρε τον Μακρή.

41ο λεπτό, ωραία επίθεση για την ομάδα μας με Πιλιαφά – Arapi – Νάκο να συνδυάζονται αλλά το σουτ του τελευταίου πέρασε λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Σιέτη.

Έναρξη του β’ ημιχρόνου με την σέντρα για την ομάδα μας.

50ο λεπτό, ωραία μπαλιά ακριβείας του Πιλιαφά στον Arapi αλλά η κεφαλιά του τελευταίου πέρασε λίγο άουτ.

52ο λεπτό, ωραία σέντρα του Αναστασιάδη στον Arapi αυτός στρώνει την μπάλα στον επερχόμενο Γεωργόπουλο αλλά το δυνατό σουτ έφυγε άουτ.

55ο λεπτό, προσωπική ενέργεια του Ρούπα και δυνατό σουτ έξω από την περιοχή αλλά ο Σιέτης έπεσε στην δεξιά του γωνία και απέκρουσε.

60ο λεπτό, γρήγορη επίθεση της ομάδας μας που ξεκίνησε από την άμυνα με τον Arapi να τροφοδοτεί τον Αναστασιάδη και αυτός να βγάζει με την   μία στον Shani που βγήκε τετ α τετ με τον Σιέτη  αλλά  υποδείχθηκε λανθασμένα σε θέση οφσάιντ.

61ο λεπτό, ωραία κάθετη πάσα του Shani στον Πιλιαφά ο οποίος κάνει ωραία προσποίηση – ντρίπλα μέσα στην περιοχή αλλά το σουτ που επιχείρησε  έφυγε άουτ.

65ο λεπτό, γρήγορη αντεπίθεση των φιλοξενούμενων βρήκε τον Dervishi μόνο απέναντι στον Μακρή αλλά το πλασέ του απέκρουσε σωτήρια ο τερματοφύλακάς μας.

78ο λεπτό, ΓΚΟΛ 2-1, όμορφη εκτέλεση φάουλ του Πιλιαφά από αριστερά και ο Arapi με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Σιέτη, δίνοντας το προβάδισμα και πάλι στην ομάδα μας.

87ο λεπτό, προσωπική ενέργεια του Τουμπανάκη και ωραίο πλασέ αλλά η μπάλα πέρασε λίγο άουτ.