στη θέση        ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ

Δυστυχώς προβλήματα της τελευταίας στιγμής δεν επέτρεψαν στους Βράκα Αναστάσιο, Σαββίδη Δημήτριο, Κοσκολέτο Νικόλαο και Πιλιαφά Ανδρέα να ακολουθήσουν την αποστολή της ομάδας μας στην Ξυλοκέριζα.

Έναρξη του παιγνιδιού με την σέντρα για την ομάδα μας.

12ο λεπτό, πρώτη αξιόλογη στιγμή για την ομάδα μας όταν ο Shani από δεξιά γύρισε την μπάλα στην περιοχή για τον Arapi που βρέθηκε μόνος του αλλά σούταρε άτσαλα άουτ.

14ο λεπτό, ο Μούτσος εκτελεί κόρνερ και ο Βλάσσης στο δεύτερο δοκάρι με προβολή έστελνε την μπάλα άουτ.

21ο λεπτό, μεγάλη μπαλιά του Λιούντρη βρίσκει τον Παππά μόνο του στην πλάτη της άμυνάς μας τον πρόλαβε όμως την τελευταία στιγμή ο Νάκος βγάζοντας με προβολή την  μπάλα κόρνερ.

28ο λεπτό, σέντρα του Ζιμπόλα από δεξιά ο Παππάς σουτάρει στην κίνηση για να αποκρούσει ο Μακρής σε κόρνερ.

42ο λεπτό, μακρινό σουτ του Χριστόπουλου βρήκε σε ετοιμότητα τον Μακρή που απέκρουσε σε κόρνερ.

43ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0, από κάθετη του Παππά  ο Αράπογλου έγινε αποδέκτης της μπάλας, μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε τον Μακρή ανοίγοντας το σκορ.

Έναρξη του β’ ημιχρόνου με την σέντρα για την ομάδα του Σαρωνικού.

48ο λεπτό, ωραία κάθετη πάσα του Δελή βρήκε τον Arapi μέσα στην περιοχή που σκόραρε ισοφαρίζοντας για την ομάδα μας, δυστυχώς όμως ο βοηθός κ. Μπούμπας υπέδειξε λανθασμένα την ακύρωση του γκολ.

49ο λεπτό, αναγκαστική αλλαγή για την ομάδα μας καθώς ο Νάκος υπέστη τράβηγμα στον δικέφαλο και την θέση του πήρε ο νεαρός Βασιλειάδης που πραγματοποιεί την πρώτη του εμφάνιση στο πρωτάθλημα.

56ο λεπτό, μετά από λάθος απόκρουση του Γιακούπι η μπάλα στρώθηκε στον Λιούντρη που έπιασε δυνατό σουτ για να φύγει η μπάλα λίγο άουτ.

57ο λεπτό, αναγκαστική αλλαγή για την ομάδα μας, την θέση του Νάκου παίρνει ο νεαρός Καλατζής Χρήστος.

58ο λεπτό, ωραία σέντρα του Ρούπα ο Arapi πιάνει την κεφαλιά για να φύγει η μπάλα λίγο άουτ.

86ο λεπτό, φάουλ του Ρούπα έξω από την περιοχή η μπάλα ελάχιστα έξω από το δοκάρι του Καζή.

87ο λεπτό, ωραία εναλλαγή της μπάλας  από Αναστασιάδη – Αντρέα έφυγε λίγο έξω από το δεξί γάμα του  Καζή.