22ο λεπτό            ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

στη θέση             ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

στη θέση             ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΧΡΗΣΤΟΥ

79ο λεπτό           ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

στη θέση             ΜΠΑΡΤΖΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ

Έναρξη του παιγνιδιού με την σέντρα για την ομάδα μας.

2ο λεπτό, ΓΚΟΛ 0-1, ο Μουρατίδης έγινε κάτοχος της μπάλας λίγο κάτω από τη σέντρα του γηπέδου και με ψηλοκρεμαστό σουτ αιφνιδίασε τον Μακρή ανοίγοντας το σκορ.

15ο λεπτό, γρήγορη επίθεση από την ομάδα μας ο Πιλιαφάς τροφοδοτεί τον Γεωργόπουλο στα δεξιά που σέντραρε δυνατά και ο Arapi δεν πρόλαβε για λίγο να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

16ο λεπτό, οι φιλοξενούμενοι βγαίνουν στην κόντρα με τον Μπάνο τελικό αποδέκτη που σουτάρει αναγκάζοντας τον Μακρή να αποκρούσει σε κόρνερ.

18ο λεπτό, σουτ του Πιλιαφά έξω από την περιοχή ασθενή απόκρουση από τον Πιπίνη αλλά ο Arapi δεν προλαβαίνει να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

22ο λεπτό, για άλλο ένα παιγνίδι αναγκαστική αλλαγή λόγω τραυματισμού, την θέση του Γεωργόπουλου παίρνει ο Κοσκολέτος.

34ο λεπτό, γρήγορη αλλαγή της μπάλας από Πιλιαφά – Δελή – Κοσκολέτο με τον τελευταίο να σουτάρει από πλεονεκτική θέση αλλά η μπάλα κοντράρει στον Γκεζερλή.

40ο λεπτό, όμορφη κάθετη πάσα του Κοσκολέτου στον Πιλιαφά ο οποίος μόνος προ του τερματοφύλακα απέτυχε να σκοράρει.

45ο λεπτό, ΓΚΟΛ 0-2, γρήγορη αντεπίθεση από τους φιλοξενούμενους με τον Σταθογιαννόπουλο να μπαίνει από δεξιά και να κόβει την μπάλα στο πέναλτι όπου ο επερχόμενος Μουρατίδης δεν δυσκολεύθηκε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

Έναρξη του β’ ημιχρόνου με την σέντρα για την ομάδα του Πανσολυγειακού.

47ο λεπτό, από κάθετη πάσα του Δελή ο Κοσκολέτος βγήκε απέναντι από τον τερματοφύλακα τον πέρασε και βρέθηκε στο έδαφος σε μια δύσκολη φάση ο διαιτητής έδειξε να συνεχισθεί το παιγνίδι.

49ο λεπτό, ο Σταθογιαννόπουλος βγήκε μόνος από δεξιά μέσα στην περιοχή το σουτ που επιχείρησε όμως απέκρουσε ο Μακρής σε κόρνερ.

54ο λεπτό, κόρνερ από τον Shani η μπάλα περνάει παράλληλα από την γραμμή τέρματος χωρίς ο Arapi να μπορέσει να την στείλει στα δίχτυα καθώς βρέθηκε μόνος του στο δεύτερο δοκάρι.

62ο λεπτό, ο Κοσκολέτος με ωραία κάθετη βρίσκει τον Πιλιαφά μέσα στην περιοχή μόνο προ του τερματοφύλακα αλλά το πλασέ του βρήκε στο αριστερό κάθετο δοκάρι του Πιπίνη.

64ο λεπτό, ΓΚΟΛ 0-3, αντεπίθεση από τον Πανσολυγειακό ο Μακρής καθυστέρησε να βγει και να απομακρύνει την μπάλα  με αποτέλεσμα ο Μουρατίδης να τον προλάβει και αφού τον πέρασε σκόραρε και πάλι.

67ο λεπτό, προσωπική ενέργεια του Τούσουλη και ωραίο τελείωμα με το δεξί αλλά η μπάλα έφυγε άουτ.

70ο λεπτό, αλλαγή για την ομάδα μας, την θέση του Χρήστου Αναστασιάδη παίρνει ο Κων/νος Ιατρού που επανέρχεται στους αγωνιστικούς χώρους μετά από διάστημα 5 μηνών λόγω τραυματισμού.

72ο λεπτό, σέντρα του Στέφα ο Μουρατίδης μόνος αμαρκάριστος κατέβασε την μπάλα και σούταρε δυνατά για φύγει η μπάλα λίγο άουτ.

76ο λεπτό, δυνατό σουτ του Shani έξω από την περιοχή απέκρουσε ωραία ο Πιπίνης σε κόρνερ.

78ο λεπτό, σέντρα του Κοσκολέτου από αριστερά ο Arapi παίρνει την κεφαλιά με την μπάλα να καταλήγει στον Πιλιαφά αλλά το σουτ κατέληξε άουτ.

79ο λεπτό, διπλή ωραία απόκρουση του Πιπίνη στα σουτ των Shani και Ιατρού.

84ο λεπτό, Πιλιαφάς και Κοσκολέτος συνδυάστηκαν όμορφα αλλά το σουτ του τελευταίου μέσα από την περιοχή έφυγε άουτ.