66ο λεπτό           ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

82ο λεπτό       ΜΑΣΤΟΡΑΣ

στη θέση        ΠΑΤΡΑ

ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ

Έναρξη του παιγνιδιού με την σέντρα για την ομάδα των Αγίων Θεοδώρων.

10ο λεπτό, πρώτη καλή επίθεση για τους φιλοξενούμενους όταν ο Οικονόμου μπήκε από δεξιά μέσα στην περιοχή έβγαλε την σέντρα αλλά ο Μπάρτζης πρόλαβε να διώξει πριν η μπάλα φθάσει στον Νικολάου.

25ο λεπτό, από κάθετη μπαλιά του Ρούπα ο Arapi μπήκε στην περιοχή αλλά το σουτ που επιχείρησε πέρασε άουτ.

29ο λεπτό, ο Shani εκτελεί κόρνερ από αριστερά ο Arapi μόνος στο δεύτερο δοκάρι έπιασε την κεφαλιά στέλνοντας την μπάλα άουτ.

31ο λεπτό, ΓΚΟΛ 0-1, ο Αντωνίου με ωραία κάθετη πάσα βρίσκει στην πλάτη της άμυνάς μας τον Οικονόμου και ο τελευταίος δεν δυσκολεύτηκε να πλασάρει εύστοχα για να ανοίξει το σκορ.

37ο λεπτό, από απόκρουση του Αντωνίου ο Λέξης βρέθηκε στην πλάτη της άμυνάς μας απέναντι από τον Μακρή αλλά το πλασέ του έφυγε άουτ.

38ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-1, μετά από κακή συνεννόηση των αμυντικών των Αγίων Θεοδώρων παρεμβλήθηκε έξυπνα  ο Shani έγινε κάτοχος της μπάλας μέσα στην περιοχή και πλάσαρε εύστοχα τον Δανέση για να ισοφαρίσει.

Έναρξη του β’ ημιχρόνου με την σέντρα για την ομάδα μας.

57ο λεπτό, ο Οικονόμου γίνεται αποδέκτης της μπάλας μέσα στην περιοχή αποφεύγει τον Ανδρέα αλλά το πλασέ του απέκρουσε ο Μακρής.

61ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-2, γρήγορη αντεπίθεση για την ομάδα των Αγίων Θεοδώρων με την μπάλα να φθάνει στον Πάτρα από δεξιά που βγάζει παράλληλη σέντρα στην περιοχή μας μετά από την αδράνεια των αμυντικών μας ο Οικονόμου πλάσαρε τον Μακρή δίνοντας στην ομάδα του και πάλι το προβάδισμα.

78ο λεπτό, προσωπική ενέργεια του Γεωργόπουλου και δυνατό σουτ η μπάλα βρίσκει με δύναμη το οριζόντιο δοκάρι.

79ο λεπτό, ΓΚΟΛ 2-2, ωραία προσωπική ενέργεια του Shani από αριστερά αλλά καθώς μπήκε στην περιοχή μετά από ωραία προσποίηση ανατράπηκε με τον διαιτητή να δείχνει το πέναλτι, το οποίο μετέτρεψε σε γκολ ο Ρούπας.