στη θέση        ARAPI FRENKLIN

ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ

89ο λεπτό      ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2η κίτρινη)

Έναρξη του παιγνιδιού με την σέντρα για την ομάδα του Ολυμπιακού Λουτρακίου.

5ο λεπτό, πρώτη μεγάλη ευκαιρία για την ομάδα μας όταν ο Δελής πάσαρε στο Arapi σε δεξιά λίγο κάτω από το κέντρο του γηπέδου ο οποίος με ωραία ενέργεια απέφυγε τον Αυγέρη, μπήκε από δεξιά στην περιοχή αλλά το πλασέ του απέκρουσε με τα πόδια ο Κόντης.

9ο λεπτό, ο Κολλιάκος τροφοδοτεί δεξιά τον Κλεπετσάνη αυτός σεντράρει και ο επερχόμενος Μπεκιάι απέτυχε να σουτάρει από καλή θέση.

12ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0, Ο Αγγέλου μπήκε από αριστερά στην περιοχή και την κατάλληλη στιγμή τροφοδότησε τον Φραγκάκη που με πλασέ άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους.

25ο λεπτό, ο Αντρέα πιάνει δυνατό αριστερό σουτ από 30 μέτρα αλλά ο Κόντης απέκρουσε δύσκολα σε κόρνερ.

28ο λεπτό, ΓΚΟΛ 2-0, προσωπική ενέργεια του Κολλιάκου και με  δεξί πλασέ λίγο μέσα από την περιοχή νίκησε τον Μακρή.

31ο λεπτό, ωραία ενέργεια του Κολλιάκου από δεξιά σέντραρε στον Φραγκάκη αλλά το κακό πλασέ του τελευταίου απέκρουσε ο Ρούπας πάνω στην γραμμή τέρματος.

37ο λεπτό, ωραία εναλλαγή της μπάλας από Δελή – Arapi αλλά το αριστερό σουτ του τελευταίου έφυγε λίγο άουτ.

40ο λεπτό, ΓΚΟΛ 3-0, ο Μπεκιάι κάνει καθαρό επιθετικό φάουλ στον Μπάρτζη σπρώχνοντάς τον με τα χέρια, γίνεται κάτοχος της μπάλας μέσα στην περιοχή και πασάρει στον Αγγέλου που σκοράρει ανενόχλητος.

45ο λεπτό, ο Αυγέρης γυρίζει την μπάλα στον Κόντη ο οποίος πιάνει την μπάλα μέσα στην μικρή περιοχή με τον διαιτητή να σφυρίζει έμμεσο. Ο διαιτητής στήνει την μπάλα για το έμμεσο λίγο μέσα από το σημείο του πέναλτι αλλά το τείχος το στήνει στα 5 μέτρα και όχι στην γραμμή τέρματος παρά τις διαμαρτυρίες, τελικά το σουτ του Δελή πέρασε λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Κόντη.

Έναρξη β’ ημιχρόνου με την σέντρα για την ομάδα μας.

46ο λεπτό, προσωπική ενέργεια και του Shani ο Κόντης έδιωξε σε κόρνερ.

52ο λεπτό, o Shani μπαίνει από αριστερά και γυρίζει στον Arapi μέσα στην περιοχή που σουτάρει αλλά η μπάλα έφυγε λίγο άουτ.

58ο λεπτό, ωραία εκτέλεση φάουλ από τον Κολλιάκο λίγο έξω από την περιοχή  απέκρουσε δύσκολα ο Μακρής.

59ο λεπτό, γρήγορη αντεπίθεση για την ομάδα μας με την μπάλα να καταλήγει στον Arapi που μετά από ωραία ενέργεια σούταρε μέσα από την περιοχή αλλά η μπάλα κατέληξε λίγο άουτ.

62ο λεπτό, μεγάλη ευκαιρία  για την ομάδα μας όταν ο Γεωργόπουλος μετά από ωραία ενέργεια από δεξιά πάσαρε στον Ρούπα ο οποίος μόνος προ του Κόντη πλάσαρε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

64ο λεπτό, ΓΚΟΛ 3-1, ο Αμπού Ζολώφ μπαίνει ωραία από δεξιά και δίνει την μπάλα στον Ρούπα μέσα στην περιοχή ο οποίος ανατρέπεται και ο διαιτητής δίνει το πέναλτι, που το εκτέλεσε εύστοχα ο ίδιος.

68ο λεπτό, ΓΚΟΛ 4-1, ο Φραγκάκης φεύγοντας πίσω από την σέντρα του γηπέδου σπάει το τεχνικό οφσάιντ και χωρίς να δυσκολευτεί σκοράρει.

89ο λεπτό, ο Σεντροθανάση βρέθηκε μόνος του με τον Μακρή με τον τερματοφύλακά μας να τον ανατρέπει και να αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα, την θέση του κάτω από τα δοκάρια πήρε ο Γιακούπι ο οποίος  απέκρουσε το πέναλτι που εκτέλεσε ο Κατσιάπης.

90ο λεπτό, ΓΚΟΛ 4-2, καλή ενέργεια του Shani από αριστερά, την κατάλληλη στιγμή πάσαρε στον Ρούπα που με κεφαλιά σκόραρε.