24η ΑΓΩΝ: EΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ

ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ: 1-1

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΡΖΟΒΙΤΗΣ - ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ

Έναρξη αγώνα.

29ο λεπτό, δυνατό σουτ του Τσίρου λίγο έξω από την περιοχή με την μπάλα να περνάει άουτ.

44ο λεπτό, καλή εκτέλεση φάουλ του Τσίρου έξω από την περιοχή με την  μπάλα να περνάει λίγο άουτ από το κάθετο δοκάρι.

Ξεκίνημα β΄ ημιχρόνου.

54ο λεπτό, δυνατό σουτ του Korro έξω από την περιοχή μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια ο Πανούσης.

60ο λεπτό, από σέντρα στην περιοχή και κεφαλιά του Σούλι Αλ. ο Πανούσης απέκρουσε δύσκολα σε κόρνερ.

67ο λεπτό, σέντρα σουτ του Πολυδωρόπουλου από δεξιά ανάγκασε τον Πανούση με υπερπροσπάθεια να διώξει σε κόρνερ.

68ο λεπτό, καλή εκτέλεση κόρνερ από τον Πολυδωρόπουλο ο Πανούσης έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ.

75ο λεπτό, σέντρα σουτ του Μαυρονάσιου απέκρουσε ο Braka με διπλή προσπάθεια.

78ο λεπτό, σουτ του Δήμα λίγο έξω από την περιοχή απέκρουσε δύσκολα ο Braka.

88ο λεπτό, σουτ του Δήμα λίγο έξω από την περιοχή με την μπάλα να παίρνει περίεργη τροχιά να βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι και να καταλήγει άουτ.

91ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0, καλή εκτέλεση κόρνερ από τον Korro ο Σούλι Αλ. με δυνατή κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Πανούση.

94ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-1, πολύ καλή εκτέλεση φάουλ από τα 25 μ από τον  Δανιήλ έστειλε την μπάλα να βρει στο οριζόντιο δοκάρι και να καταλήγει στα δίχτυα.

ΣΧΟΛΙΟ

Πολλές οι απουσίες την σημερινή αγωνιστική για την ομάδα μας καθώς για διαφορετικούς λόγους δεν μπόρεσαν να αγωνισθούν οι:

Σαββίδης Δημήτριος, Αναστασιάδης Χρήστος, Gjata Eno, Σούλι Νικόλαος, Μπάρας Χρήστος, Κουρούμαλης Ηλίας και Arapi Frenklin.

Οι ανωτέρω απουσίες έδωσαν την ευκαιρία σε αρκετούς νεαρούς ποδοσφαιριστές να αγωνισθούν για πρώτη φορά με την φανέλα της ανδρικής μας ομάδας: Braka Aleksander (1997), Κωστούρος Ευθύμιος (2000), Κολιός Στέφανος (2000), Μόσχος Αλέξανδρος (2000) και Ψυχογιός Σωτήριος (2001).

Το αποτέλεσμα του σημερινού αγώνα είναι σε δεύτερη μοίρα καθώς το κέρδος είναι ήδη πολύ μεγαλύτερο από την συμμετοχή και την εμφάνιση όλων των ποδοσφαιριστών που αγωνίσθηκαν.