Σάββατο 9/4/2016

ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ: 0-2

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: ΓΚΟΤΣΗΣ - ΒΛΑΧΟΠΑΝΟΣ - ΠΙΤΣΑΣ

Έναρξη αγώνα.

10ο λεπτό, ο Μπούκης έγινε κάτοχος της μπάλας μέσα στην περιοχή αλλά το σουτ που πραγματοποίησε απέκρουσε με το πόδι ο Braka.

12ο λεπτό, ο Μπούκης μπήκε από αριστερά μέσα στην περιοχή και πραγματοποίησε  συρτή σέντρα με τον Σούλι Αλ. να διώχνει με προβολή πριν προλάβει να πλασάρει ο Πράττος.

16ο λεπτό, από σέντρα του Korro ο Arapi έγινε κάτοχος της μπάλας στο σημείο του πέναλτι αλλά το πλασέ που έκανε έστειλε την μπάλα λίγο έξω από το κάθετο δοκάρι.

27ο λεπτό, προσωπική ενέργεια του Μπούκη και σουτ από το ύψος της περιοχής με την μπάλα να περνάει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

29o λεπτό, σουτ του Πράττου μέσα από την περιοχή απέκρουσε δύσκολα ο Braka.

39o λεπτό, αναγκαστική αλλαγή καθώς την θέση του τραυματία Γιακούπι παίρνει ο 16χρονος Δασκαλάκης.

42ο λεπτό, ο Πράττος έγινε κάτοχος της μπάλας μέσα στην περιοχή, το πλασέ που έκανε απέκρουσε προσωρινά ο Braka με την μπάλα να παίρνει κατεύθυνση προς τα δίχτυα και στην προσπάθεια του Σούλι Αλ. να απομακρύνει ο Κόσκο έκανε επιθετικό φάουλ με τον διαιτητή να υποδεικνύει την παράβαση.

43ο λεπτό, ο Ρούπας με κάθετη πάσα έβγαλε τον Αναστασιάδη σε καλή θέση μέσα στην περιοχή αλλά το σουτ που πραγματοποίησε έστειλε την μπάλα λίγο έξω από το κάθετο δοκάρι.

Ξεκίνημα β’ ημιχρόνου

50ο λεπτό, ΓΚΟΛ 0-1, ο Πράττος κινήθηκε και πήρε την μπάλα στην πλάτη της άμυνας και με πλασέ άνοιξε το σκορ.

52ο λεπτό,  ΓΚΟΛ 0-2, ο Πράττος μπήκε από αριστερά στην περιοχή και την κατάλληλη στιγμή έκοψε την μπάλα παράλληλα στην εστία με τον  Μπούκη ανενόχλητο στο δεύτερο δοκάρι να στέλνει την  μπάλα στα δίχτυα.

56ο λεπτό, καλή εκτέλεση φάουλ του Ρούπα λίγο έξω από την περιοχή με την μπάλα να περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

61ο λεπτό, ο Νάκος έδωσε την  μπάλα στον Δασκαλάκη που από το σημείο του πέναλτι σούταρε δυνατά με τον Rizai να διώχνει δύσκολα σε κόρνερ.

70ο λεπτό, 2η αλλαγή για την ομάδα μας, την θέση του Αναστασιάδη πήρε ο 15χρονος Κολιόπουλος Σπύρος.

72ο λεπτό, ο Πράττος κινήθηκε στην πλάτη της άμυνας και λίγο πριν πλασάρει ο Σούλι Αλ. έδιωξε με προβολή.

81ο λεπτό,  3η αλλαγή για την ομάδα μας, την θέση του Καραπανάγου πήρε ο 16χρονος Μόσχος Αλέξανδρος.