4-1, Χάντης -             (69ο λεπτό)

4-2, Κοrro Indrit      -  (85o λεπτό)

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ - ΠΥΡΓΑΚΗΣ - ΓΚΟΤΣΗΣ

Έναρξη αγώνα.

12ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0, από κάθετη πάσα του Δημόπουλου ο Τόλιας κινήθηκε στην πλάτη της άμυνας με τον Σούλι Αλ. να τον προλαβαίνει αλλά το διώξιμο που έκανε κόντραρε στον Τόλια και κατέληξε στα δίχτυα του Στεφανή που είχε κακή τοποθέτηση.

14ο λεπτό, ΓΚΟΛ 2-0, ο Βυζάς έγινε κάτοχος της μπάλας από δεξιά μέσα στην περιοχή και αφού απέφυγε τους Αναστασιάδη και Σούλι Αλ πλάσαρε στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα διπλασιάζοντας τα τέρματα της ομάδας του.

34ο λεπτό, ΓΚΟΛ 3-0, από λάθος στο χώρο της μεσαίας γραμμής ο Βυζάς έγινε κάτοχος της μπάλας και με κάθετη πάσα έβγαλε τον Χάντη μέσα στην περιοχή που με πλασέ στην κίνηση σκόραρε.

36ο λεπτό, από γύρισμα του Πολυδωρόπουλου μέσα στην περιοχή ο Σούλι Ν από το σημείο του πέναλτι πλάσαρε στην κίνηση με την μπάλα να κοντράρει σε αμυντικούς.

39ο λεπτό, από κάθετη πάσα ο Βυζάς κινήθηκε μέσα στην περιοχή αλλά πιεζόμενος από τον Σούλι Αλ. πλάσαρε άουτ.

Ξεκίνημα 2ου ημιχρόνου.

48ο λεπτό, ΓΚΟΛ 3-1, ο Ζάρκος κινήθηκε από δεξιά και την κατάλληλη στιγμή έδωσε στον Λέντερη που απέφυγε τον προσωπικό του αντίπαλο και στην συνέχεια ανατράπηκε με τον διαιτητή να δείχνει το σημείο του πέναλτι. Την εκτέλεση ανέλαβε ο Ζάρκος μειώνοντας το σκορ.

51ο λεπτό, από σέντρα του Κοrro από αριστερά ο Λέντερης με  κεφαλιά έδωσε την μπάλα στον Arapi που από κοντά πλάσαρε άουτ χάνοντας μεγάλη ευκαιρία.

55ο λεπτό, σέντρα του Πολυδωρόπουλου από δεξιά βρήκε τον Αναστασιάδη μόνο του στην μικρή περιοχή αλλά η κεφαλιά που έκανε έστειλε την μπάλα λίγο έξω από το κάθετο δοκάρι χάνοντας άλλη μία μεγάλη ευκαιρία για την ομάδα μας.

57ο λεπτό, ο Βασιλάρης από το σημείο του κέντρου και δεξιά εκτέλεσε φάουλ με την μπάλα να βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι του εκτός θέσης Στεφανή.

69ο λεπτό, ΓΚΟΛ 4-1, ο Χάντης έγινε κάτοχος της μπάλας από αριστερά στην γωνία της μεγάλης περιοχής και με όμορφο πλασέ έστειλε την μπάλα στο απέναντι γάμα της εστίας του Στεφανή.

78ο λεπτό, από εκτέλεση κόρνερ του Ζάρκου ο Arapi με γυριστό σουτ έστειλε την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

85ο λεπτό, ΓΚΟΛ 4-2, ο Korro έκλεψε την μπάλα λίγο έξω από την περιοχή και με δυνατό αριστερό σουτ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Παναγιωτόπουλου.

90ο λεπτό, από κόρνερ του Korro o Αrapi έγινε κάτοχος της μπάλας μέσα στην περιοχή αλλά πλάσαρε άουτ.