0-2, Σπέτσι  -   (74ο λεπτό)

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: ΡΟΥΤΣΗΣ - ΣΑΝΟΣ Θ - ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Πολλά τα αγωνιστικά προβλήματα σήμερα για την ομάδα μας, καθώς δεν θα αγωνισθούν οι: Ρούπας, Γιακούπι, Σούλι Νίκος, Ιατρού, Καραπανάγος, Korro.

Έναρξη αγώνα.

4ο λεπτό, ο Λελούδας έγινε κάτοχος της μπάλας στο σημείο του πέναλτι αλλά το πλασέ που έκανε μπλόκαρε ο Τάλιος.

10ο λεπτό, σέντρα του Αράπογλου από δεξιά ο Kazalov πήρε την κεφαλιά στέλνοντας την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

25ο λεπτό, εκτέλεση κόρνερ από δεξιά από τον Ζάρκο με τον  Νάκο να πιάνει δυνατή κεφαλιά στέλνοντας την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και στην συνέχεια οι αμυντικοί απομάκρυναν την μπάλα.

29ο λεπτό, ο Λέντερης πήρε την μπάλα από δεξιά και αφού μπήκε στην περιοχή σέντραρε με την μπάλα να κατευθύνετε στο αριστερό γάμα της εστίας αλλά ο Χανδρινός σε ετοιμότητα έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ.

42ο λεπτό, από μεγάλη μπαλιά στην περιοχή και λάθος έξοδος του Χανδρινού  η μπάλα κατέληξε στον Λέντερη που με γυριστό σουτ έστειλε την μπάλα στην εστία αποκρούοντας σε κόρνερ δύσκολα ο Χανδρινός.

Ξεκίνημα 2ου ημιχρόνου.

53ο λεπτό, καλή εκτέλεση φάουλ του Σπέτσι με την μπάλα να περνάει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

64ο λεπτό, ΓΚΟΛ 0-1, δυνατό σουτ του Πασαλίδη λίγο έξω από την περιοχή ο Τάλιος δεν μπόρεσε να μπλοκάρει την μπάλα που κατέληξε στον Κόκκα  και από το σημείο του πέναλτι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

65ο λεπτό, ο Αράπογλου μπήκε στην περιοχή γυρίζοντας την μπάλα στον αμαρκάριστο Λελούδα αλλά το πλασέ που έκανε έστειλε την μπάλα άουτ.

66ο λεπτό, ο Πασαλίδης με τον Λελούδα άλλαξαν ωραία την μπάλα στην περιοχή με τον τελευταίο από κοντά να πλασάρει και η μπάλα να βρίσκει στο κάθετο δοκάρι και ύστερα στην αγκαλιά του Τάλιου.

69ο λεπτό, προσωπική ενέργεια του Αράπογλου και σουτ μέσα από την περιοχή απέκρουσε ο Τάλιος.

70ο λεπτό, σουτ του Πασαλίδη λίγο έξω από την περιοχή απέκρουσε ο Τάλιος σε κόρνερ.

74ο λεπτό, ΓΚΟΛ 0-2, από εκτέλεση κόρνερ και ολιγωρία της άμυνας η μπάλα κατέληξε στο σημείο του πέναλτι στον Σπέτσι που από κοντά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

76ο λεπτό, προσωπική ενέργεια από τον Λελούδα μέσα στην περιοχή αλλά το πλασέ που έκανε απέκρουσε ο Τάλιος.

84ο λεπτό, εκτέλεση φάουλ του Korro από τα 30μ ανάγκασε τον Χανδρινό σε δύσκολη απόκρουση σε κόρνερ.

85ο λεπτό, εκτέλεση κόρνερ από τον Korro και κεφαλιά του Νάκου έστειλε την μπάλα να περάσει παράλληλα στην εστία χωρίς να μπορέσει κάποιος να την στείλει στα δίχτυα με τον Κακαβελάκη να δίνει στον Κorro που σέντραρε στην περιοχή, τον Ζάρκο στο δεύτερο δοκάρι να κατεβάζει την μπάλα και να πασάρει στον αμαρκάριστο Δουβή που από κοντά πλάσαρε άουτ.

89ο λεπτό, από σέντρα στην περιοχή ο Αράπογλου πήρε την κεφαλιά με τον Τάλιο να αποκρούει την μπάλα.