ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ: 1-0

1-0, Γεωργίου (80ο λεπτό)

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ:  ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΕΥΘΥΜΙΟΥ - ΤΣΟΛΑΚΗΣ Ν

Έναρξη αγώνα.

7ο λεπτό, από σέντρα του Ζάρκου ο Arapi με κεφαλιά βρήκε τον Λέντερη μέσα στην περιοχή σε πλεονεκτική θέση για να σκοράρει αλλά προτίμησε να δώσει πάσα στον Σούλι Ν. δίνοντας την ευκαιρία στον Κορδαλή να διώξει με προβολή σε κόρνερ.

9ο λεπτό, δυνατό σουτ του Ρούπα από τα 25 μέτρα έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ ο Καλογερής.

16ο λεπτό, ο Γλυκοφρύδης έγινε κάτοχος της μπάλας λίγο έξω από την περιοχή και σούταρε με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ από το κάθετο δοκάρι.

20ο λεπτό, από κάθετη πάσα στην περιοχή ο Arapi απέφυγε τον εξερχόμενο Καλογερή και γύρισε την μπάλα στον Λέντερη αλλά ο Λέκκας με υπερένταση απομάκρυνε την μπάλα.

36ο λεπτό, ο Σοφός από κάθετη πάσα απέφυγε τον εξερχόμενο Μητσόπουλο και γύρισε την μπάλα για να απομακρύνει την μπάλα ο Korro.

Ξεκίνημα 2ου ημιχρόνου.

47ο λεπτό, από σέντρα στην περιοχή και ολιγωρία των αμυντικών ο Γεωργίου έγινε κάτοχος της μπάλας αλλά το πλασέ απέκρουσε σε κόρνερ ο Μητσόπουλος.

55ο λεπτό, ο Δουβής έδωσε κάθετα στον Arapi που γύρισε και σούταρε δυνατά με την μπάλα να βρίσκει σε πόδι αμυντικού και να περνάει λίγο έξω από το κάθετο δοκάρι.

56ο λεπτό, το κόρνερ εκτέλεσε ο Ζάρκος με τον Arapi να κατεβάζει και να σουτάρει με την μπάλα ενώ κατευθύνεται στα δίχτυα να βρίσκει στο πόδι του Λέντερη και να καταλήγει άουτ.

62ο λεπτό, αντεπίθεση του Ισθμιακού με τον Γεωργίου να γυρίζει την μπάλα στην περιοχή τον Korro να απομακρύνει προσωρινά και να καταλήγει και πάλι στον Γεωργίου μέσα στην περιοχή που πλάσαρε με τον Σούλι Αλ. να διώχνει σε κόρνερ.

66ο λεπτό, ωραίο γύρισμα του Λέντερη στον αμαρκάριστο Δουβή αλλά το σουτ που έκανε δεν ανησύχησε τον Καλογερή.

69ο λεπτό, ωραία ατομική ενέργεια του Λέντερη και σουτ από καλή θέση μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα πέρασε λίγο άουτ από το κάθετο δοκάρι.

80ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0, σέντρα στην περιοχή και ολιγωρία των αμυντικών που δεν μπόρεσαν να απομακρύνουν με την Γεωργίου να κινείται στην μπάλα και να πλασάρει από κοντά τον Μητσόπουλο.

88ο λεπτό, ο Arapi έγινε κάτοχος μέσα στην περιοχή αλλά το πλασέ που έκανε απέκρουσε ο Καλογερής.

90ο λεπτό, ο Καλογερής ενώ είχε κερδίσει φάουλ από τον Λέντερη στην συνέχεια τον κτύπησε εκτός φάσης με αποτέλεσμα να αποβληθεί.

92ο λεπτό,  σε μαρκάρισμα του Korro λίγο έξω από την περιοχή ο διαιτητής έδωσε το φάουλ αλλά την κίτρινη κάρτα στον Νάκο που δεν συμμετείχε στην φάση με αποτέλεσμα να είναι η 2η και να αποβληθεί.