5-1, Δανιήλ (60ο λεπτό,αυτογκόλ)

6-1, Ζάρκος (80ο λεπτό)

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ:  ΣΕΦΕΡΗΣ - ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

Έναρξη αγώνα.

9o λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0, προσωπική ενέργεια από τον Ζάρκο και σουτ από τα 20μ έστειλε την μπάλα στο παραθυράκι της εστίας του ανήμπορου να αντιδράσει Ζαφείρη.

11ο λεπτό, ΓΚΟΛ 2-0, ο Αrapi με ωραία ενέργεια απέφυγε τον προσωπικό του αντίπαλο και τον τερματοφύλακα και από πλάγια γύρισε την  μπάλα στην εστία με τον Λέντερη από κοντά  να στέλνει την  μπάλα στα δίχτυα.

18ο λεπτό, με κάθετη ο Κανελέτης βρίσκει τον Λέντερη στην κίνηση μέσα στην περιοχή αλλά το πλασέ του κόντραρε σε αμυντικό και κατέληξε κόρνερ.

23ο λεπτό, ο Ζάρκος βρίσκει τον Λέντερη κινούμενο από δεξιά και αφού μπήκε μέσα στην περιοχή και απέφυγε τους αμυντικούς που βρήκε μπροστά του από το σημείο του πέναλτι πλάσαρε με την μπάλα να περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

26ο λεπτό, ΓΚΟΛ 2-1, ολιγωρία της άμυνας με την μπάλα να διεκδικείται και τον Σούλι Αλ. να προσπαθεί να διώξει την μπάλα που κόντραρε στον Λίλιο και κατέληξει στα δίχτυα του Μητσόπουλου.

40ο λεπτό, ο Ζάρκος βρήκε τον Arapi μέσα στην περιοχή που κατέβασε την μπάλα απέφυγε τον προσωπικό του αντίπαλο και πλάσαρε με τον Ζαφείρη να αποκρούει εντυπωσιακά.

Ξεκίνημα 2ου ημιχρόνου.

50ο λεπτό, ΓΚΟΛ 3-1, προσωπική ενέργεια από τον Ζάρκο από τον χώρο της μεσαίας γραμμής και με υπέροχο πλασέ από το ύψος της περιοχής έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

55ο λεπτό, ΓΚΟΛ 4-1, ο Λέντερης βρήκε τον Κανελέτη μέσα στην περιοχή που απέφυγε όμορφα τον αμυντικό και με σουτ έστειλε την  μπάλα στα δίχτυα.

60ο λεπτό, ΓΚΟΛ 5-1, ο Κorro από αριστερά μπήκε στην περιοχή και γύρισε παράλληλα την μπάλα με τον Δανιήλ πιεζόμενος από τον Arapi στην προσπάθειά του να απομακρύνει την μπάλα την έστειλε στα δίχτυα.

68ο λεπτό, ο  Τζας βρέθηκε αμαρκάριστος μέσα στην περιοχή αλλά πραγματοποίησε άσχημο πλασέ δίνοντας την ευκαιρία στον Μητσόπουλο να μπλοκάρει την  μπάλα.

80ο λεπτό, ΓΚΟΛ 6-1, ο Καραπανάγος με ωραία κάθετη βρήκε τον Κανελέτη στην πλάτη της άμυνας που γύρισε την μπάλα παράλληλα στην εστία με τον Ζάρκο από κοντά να την στέλνει στα δίχτυα.