ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ
2 : 1
ΠΑΣ ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
19-03-2016 15:00
  67' 1  Περικλής Ρούπας

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: ΚΕΚΕΡΗΣ - ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ - ΒΛΑΧΟΠΑΝΟΣ

Έναρξη αγώνα.

2o λεπτό, από σέντρα στην περιοχή ο Σούλι Ν. κινήθηκε και πήρε την κεφαλιά προς την εστία με την μπάλα να κοντράρει λίγο σε αμυντικό και τον Kemelaj να αποκρούει δύσκολα.

15ο λεπτό, ΓΚΟΛ 0-1, ο Σούλι Ν. έκοψε την μπάλα στον Καραπανάγο που με δυνατό σουτ από το ύψος της περιοχής άνοιξε το σκορ.

20ο λεπτό, από κόρνερ του Κριαρά ο Λελούδας τσίμπησε την μπάλα με κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι με τον Σίδερη να παίρνει την 2η κεφαλιά αλλά να στέλνει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

23ο λεπτό, ο Λελούδας έγινε κάτοχος της μπάλας μέσα στην περιοχή αλλά το πλασέ που επιχείρησε απόκρουσε ο Braka και ύστερα ο Korro έδιωξε σε κόρνερ.

37ο λεπτό, ο Σιδέρης βγήκε στην πλάτη της άμυνας και επιχείρησε κακό σουτ στέλνοντας την μπάλα άουτ.

45ο λεπτό, κακό διώξιμο την μπάλας από τον Σαββίδη ανάγκασε τον Braka βγαίνοντας αποτελεσματικά προ του Λελούδα να προλάβει να απομακρύνει την μπάλα.

Ξεκίνημα 2ου ημιχρόνου.

49ο λεπτό, από φάουλ του Κριαρά προσωρινή απόκρουση από τον Σούλι Αλ. με την μπάλα να καταλήγει στον Σιδέρη που σούταρε δυνατά με την μπάλα να φεύγει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

54ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-1, ο Λέντερης απέφυγε τον Korro από δεξιά και έκανε την συρτή σέντρα με τον Αναγνωστόπουλο να πλασάρει στην κίνηση που παρά την προσπάθεια του Braka κατέληξε στα δίχτυα.

57ο λεπτό, από κόρνερ ο Κριαράς έπιασε γυριστή κεφαλιά με τον Braka να διώχνει δύσκολα σε κόρνερ.

59ο λεπτό, δυνατό σουτ του Μητράκου από το ύψος της περιοχής με την μπάλα να περνάει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

60ο λεπτό, από κάθετη πάσα ο Σιδέρης βρέθηκε απέναντι από τον Braka αλλά το πλασέ που πραγματοποίησε έστειλε την μπάλα άουτ.

65ο λεπτό, ο Λέντερης κινήθηκε και πήρε την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά το πλασέ που επιχείρησε έστειλε την μπάλα λίγο έξω από το κάθετο δοκάρι.

66ο λεπτό, ο Λελούδας κινήθηκε στην πλάτη της άμυνα αλλά το πλασέ που επιχείρησε απέκρουσε ο Braka.

67ο λεπτό, ο Ρούπας παίρνει 2η κίτρινη κάρτα μέσα σε δύο λεπτά και αποβάλλεται μένοντας η ομάδα μας για το υπόλοιπο του αγώνα με 10 παίκτες.

80o λεπτό, ο Σούλι Ν. μετά από προσωπική ενέργεια βρέθηκε τετ α τετ με τον Kemelaj αλλά πραγματοποίησε κακό πλασέ με αποτέλεσμα να μπλοκάρει την μπάλα ο Kemelaj.

81ο λεπτό, ο Νάκος έκλεψε την μπάλα μεταξύ κέντρου και μεγάλης περιοχής και ενώ βρέθηκε σε θέση τετ α τετ άνοιξε τον τελευταίο κοντρόλ με αποτέλεσμα ο εξερχόμενος Kemelaj να μπλοκάρει την μπάλα.

82ο λεπτό, ΓΚΟΛ 2-1, ο Λελούδας έγινε κάτοχος της μπάλας μέσα στην περιοχή με τον Δασκαλάκη να τον μαρκάρει ο Λελούδας να πλασάρει άουτ με τον διαιτητή κ.Κέκερη να δείχνει το σημείο του πέναλτι υποδεικνύοντας παράβαση στο μαρκάρισμα του Δασκαλάκη. Το πέναλτι εκτέλεσε ο Λελούδας στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα.

85ο λεπτό, ο Λελούδας βρέθηκε μόνος μέσα στην περιοχή με τον Braka να αποκρούει το πλασέ του.

89ο λεπτό, δυνατό σουτ του Λελούδα μέσα από την περιοχή δύσκολη απόκρουση από τον Braka.

90o λεπτό, σουτ του Αναγνωστόπουλου από το ύψος της περιοχής με την μπάλα να περνάει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

92ο λεπτό, ο Δασκαλάκης κινήθηκε και έγινε κάτοχος της μπάλας από δεξιά μέσα στην περιοχή και γύρισε την μπάλα στον  Καραπανάγο που από το σημείο του πέναλτι πραγματοποίησε κακό πλασέ δίνοντας την ευκαιρία στον Kemelaj να μπλοκάρει την μπάλα.