1-0, Καραϊνδρος (53ο λεπτό)

2-0, Ντοντάι (60ο λεπτό)

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ:  ΡΟΥΤΣΗΣ - ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ - ΓΚΟΤΣΗΣ

Έναρξη αγώνα.

13ο λεπτό, ο Λέντερης από δεξιά αφού απέφυγε τον προσωπικό του αντίπαλο σέντραρε στην περιοχή με τον Ζάρκο από την μικρή περιοχή να χάνει μοναδική ευκαιρία στέλνοντας την μπάλα με κεφαλιά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

14ο λεπτό, ο Ζήσης έγινε κάτοχος της μπάλας μέσα στην περιοχή γύρισε την μπάλα με τον Ντοντάι να κερδίζει την κόντρα αλλά το πλασέ που έκανε έστειλε την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

21ο λεπτό, δυνατό σουτ του Ζάρκου από το ύψος της περιοχής έστειλε την μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

33ο λεπτό, ο Ζήσης γύρισε την μπάλα στον Καραϊνδρο που σούταρε από το ύψος της περιοχής με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ από το δοκάρι.

42ο λεπτό, από βολέ του Πουλακίδα και συνεχόμενα λάθη των αμυντικών ο Ζήσης βρέθηκε μόνος του απέναντι από τον Μητσόπουλο αλλά έκανε κακό πλασέ και μπλόκαρε την μπάλα ο Μητσόπουλος.

Ξεκίνημα 2ου ημιχρόνου.

50ο λεπτό, σε σέντρα στην περιοχή μας 3 ποδοσφαιριστές του Πανκαμαριακού ήταν σε εμφανή θέση οφσάιντ και στην συνέχεια έστειλαν την μπάλα στα δίχτυα με τον Βοηθό κ. Γκότση αρχικά να δείχνει σέντρα αλλά στην συνέχεια σε συνεννόηση με τον διαιτητή κ. Ρούτση να ακυρώνεται σωστά.

53ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0, ο Καραϊνδρος έγινε κάτοχος της μπάλας μέσα στην περιοχή και με ένα εξαιρετικό σουτ έστειλε την  μπάλα στα δίχτυα.

60ο λεπτό, ΓΚΟΛ 2-0, εξαιρετική εκτέλεση φάουλ από την γωνία της μεγάλης περιοχής από τον Ντοντάι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

65ο λεπτό, ο Arapi έδωσε κάθετα στον Λέντερη που βγήκε μόνος του αλλά το πλασέ που έκανε απέκρουσε εντυπωσιακά ο Πουλακίδας.

70ο λεπτό, ωραία ενέργεια από τον Καραγιάννη που μπήκε στην περιοχή και σούταρε με την μπάλα να περνάει λίγο έξω από το κάθετο δοκάρι.

90ο λεπτό, ωραία ενέργεια από τον Ζήση που κατέβασε την μπάλα στην περιοχή και απέφυγε 2 αμυντικούς αλλά το πλασέ που έκανε απέκρουσε ο Μητσόπουλος.

91ο λεπτό, ο Κorro έβγαλε σέντρα από αριστερά με τον Arapi να πλασάρει στην κίνηση από κοντά αλλά η μπάλα βρίσκει στο κάθετο δοκάρι και στην συνέχεια στην αγκαλιά του Πουλακίδα.