21η ΑΓΩΝ.: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΣΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ

1-2, Παπαδόπουλος (61ο λεπτό)

1-3, Λέντερης (89ο λεπτό)

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ:  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΥΡΓΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

Έναρξη αγώνα.

13ο λεπτό, προσωπική ενέργεια από τον Rushjta που μπήκε στην περιοχή βρέθηκε απέναντι από τον Τάλιο αλλά το πλασέ που έκανε έστειλε την μπάλα άουτ.

17ο λεπτό, από κάθετη πάσα του Ρούπα ο Λέντερης απέφυγε και τον Πανούση αλλά έχασε την ισορροπία του και το πλασέ που έκανε έστειλε την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18ο λεπτό, ο Rushjta κέρδισε τις κόντρες μέσα στην περιοχή και από το σημείο του πέναλτι πλάσαρε με τον Τάλιο να βρίσκεται στην σωστή θέση και να μπλοκάρει την μπάλα.

41ο λεπτό, ωραία κίνηση του Λέντερη μέσα στην περιοχή και σουτ με τον Πανούση να αποκρούει δύσκολα σε κόρνερ.

45ο λεπτό, ωραία εκτέλεση φάουλ του Τζαβάρα λίγο έξω από την περιοχή από πλάγια με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ από το κάθετο δοκάρι.

Ξεκίνημα 2ου ημιχρόνου.

51ο λεπτό, ΓΚΟΛ 0-1, ο Arapi έγινε κάτοχος της μπάλας λίγο έξω από την περιοχή, έπαιξε το ένα δύο με τον Λέντερη και από το σημείο του πέναλτι πλάσαρε με το δεξί στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα.

59ο λεπτό, ΓΚΟΛ 0-2, ωραία ενέργεια του Δουβή αλλά λίγο έξω από την περιοχή ανατράπηκε κερδίζοντας φάουλ. Την εκτέλεση ανέλαβε ο Ρούπας περνώντας την μπάλα πάνω από το τοίχος στέλνοντάς την στο αριστερό γάμα της εστίας του Πανούση.

61ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-2, μεγάλη μπαλιά στην πλάτη της άμυνας με τον Παπαδόπουλο να κατεβάζει άψογα την μπάλα και με ωραίο πλασέ να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

63ο λετπό, ο Rrapushaj μπήκε από δεξιά στην περιοχή γυρίζοντας την μπάλα στο πέναλτι  με τον Πολυδωρόπουλο την τελευταία στιγμή με προβολή να διώχνει σε κόρνερ.

83ο λεπτό, εκτέλεση φάουλ του Παπαδόπουλου από δεξιά με τον Rapoushaj στο δεύτερο δοκάρι να παίρνει την κεφαλιά στέλνοντας την μπάλα άουτ.

84ο λεπτό, ο Καραπανάγος έγινε κάτοχος της μπάλας μεταξύ κέντρου και μεγάλης περιοχής σουτάροντας δυνατά με τον Πανούση να αποκρούει εντυπωσιακά.

89ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-3, ο Λέντερης έγινε κάτοχος της μπάλας από δεξιά και αφού πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του απέφυγε και τον Πανούση στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα.