1-1, Zήσης (50ο λεπτό)

2-1, Αrapi (70ο λεπτό)

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ:  ΑΣΤΕΡΗΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΙΤΣΑΣ

Έναρξη αγώνα.

8ο λεπτό, κάθετη πάσα του Τακουμάκη βρήκε τον Ντοντάι μέσα στην περιοχή αλλά το πλασέ που έκανε έστειλε την μπάλα άουτ.

20ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0, από σέντρα του Δουδούμη στην περιοχή ο Arapi από το σημείο του πέναλτι με πλασέ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

22ο λεπτό, ο Ντοντάι βρήκε τον Τακουμάκη στο σημείο του πέναλτι που πλάσαρε με τον Πολυδωρόπουλο με προβολή να διώχνει την μπάλα κόρνερ.

34ο λεπτό, ο Ντοντάι βρέθηκε μόνος του στο σημείο του πέναλτι, πλάσαρε με τον Τριαντάφυλλο να αποκρούει προσωρινά και στην συνέχεια ο Πολυδωρόπουλος να διώχνει σε κόρνερ.

35ο λεπτό, καλή εκτέλεση φάουλ του Ρούπα από τα 20 μέτρα ανάγκασε τον Πετρόπουλο σε δύσκολη απόκρουση σε κόρνερ.

40ο λεπτό, κάθετη πάσα του Ρούπα  βρήκε τον Κανελέτη να βγαίνει από αριστερά στην πλάτη της άμυνας,  μπήκε στην περιοχή και την κατάλληλη στιγμή γύρισε παράλληλα την μπάλα με τον Λέντερη να πλασάρει από κοντά αλλά στέλνοντας την μπάλα στο κάθετο δοκάρι και στην συνέχεια απομακρύνθηκε από τους αμυντικούς.

Ξεκίνημα 2ου ημιχρόνου.

50ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-1, από μεγάλη μπαλιά και αδράνεια της άμυνας ο Ζήσης έγινε κάτοχος της μπάλας λίγο έξω από την περιοχή και αφού μπήκε στην περιοχή πλάσαρε στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα.

54ο λεπτό, εκτέλεση φάουλ του Κοrro με τον Λέντερη από κοντά να μην βρίσκει όπως θα ήθελε την μπάλα.

60ο λεπτό, πολύ καλή εκτέλεση φάουλ του Ντοντάι λίγο έξω από την περιοχή με την μπάλα να βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι.

67ο λεπτό, σέντρα του Korro από αριστερά με τον Arapi να βρίσκει με κεφαλιά τον Λέντερη στο ύψος του πέναλτι αλλά το πλασέ που έκανε έστειλε την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

70ο λεπτό, ΓΚΟΛ 2-1, ο Korro από αριστερά σέντραρε χαμηλά με τον Arapi με προβολή στην κίνηση να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

80ο λεπτό, καλή εκτέλεση φάουλ από τον Ντοντάι λίγο έξω από την περιοχή απέκρουσε προσωρινά ο Τριαντάφυλλος και στην συνέχεια η μπάλα απομακρύνθηκε από τους αμυντικούς.

83ο λεπτό, ο Ρούπας με κάθετη μπαλιά βρίσκει τον Αναστασιάδη μέσα στην περιοχή στην κίνηση που σούταρε δυνατά με τον Πετρόπουλο να αποκρούει σε κόρνερ.

88ο λεπτό, από σέντρα στην περιοχή ο Λέντερης από κοντά πλάσαρε με την μπάλα να περνάει λίγο έξω από το κάθετο δοκάρι.