05-11-2016 15:00

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ:  ΑΣΤΕΡΗΣ - ΣΑΝΟΣ - ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ

Χωρίς τον Φάνη Ζάρκο στην αποστολή καθώς ο τραυματισμός του στην τελευταία προπόνηση της ομάδας αποδείχθηκε πιο σοβαρός από την αρχική εκτίμηση.

Έναρξη αγώνα.

5ο λεπτό, από σέντρα στην περιοχή και ολιγωρία της άμυνας ο Πετρόπουλος βρέθηκε μέσα στην περιοχή μόνος του αλλά το πλασέ που έκανε απέκρουσε ο Μητσόπουλος.

13ο λεπτό, δυνατό σουτ του Δεδάκη από το ύψος της περιοχής με την μπάλα να περνάει λίγο έξω από το κάθετο δοκάρι.

19ο λεπτό, ο Αναγνωστόπουλος έγινε κάτοχος της μπάλας από αριστερά μέσα στην περιοχή  με τον Πολυδωρόπουλο να τον μαρκάρει, τον διαιτητή να δείχνει συνέχεια στο παιγνίδι και τους φιλοξενούμενους να διαμαρτύρονται για πέναλτι.

25ο λεπτό, ο Ρούπας άλλαξε ωραία την μπάλα με τον Arapi με τον τελευταίο να αποφεύγει τον προσωπικό του αντίπαλο βρέθηκε μέσα στην περιοχή απέναντι από τον Rizaj  αλλά το σουτ που έκανε έστειλε την μπάλα λίγο έξω από το κάθετο δοκάρι.

32ο λεπτό, από λάθος της άμυνας ο Παλογιαννίδης βρέθηκε μόνος του στο σημείο του πέναλτι αλλά το πλασέ του μπλόκαρε ο Μητσόπουλος.

37ο λεπτό, από σέντρα στην περιοχή ο Πράττος κατέβασε την  μπάλα αλλά το σουτ που έκανε έστειλε την μπάλα άουτ.

Ξεκίνημα 2ου ημιχρόνου.

47ο λεπτό, δυνατό σουτ του Δεδάκη από από τα 20μ έστειλε την μπάλα λίγο έξω από το κάθετο δοκάρι.

58ο λεπτό, από σέντρα στην περιοχή ο Arapi γύρισε με κεφαλιά στο σημείο του πέναλτι στον Σούλι που σούταρε με τον Rizaj σε καλή θέση να μπλοκάρει την μπάλα.

61ο λεπτό, εκτέλεση φάουλ του Δεδάκη από δεξιά ο Αναγνωστόπουλος πήρε την κεφαλιά με τον Μητσόπουλου να αποκρούει εντυπωσιακά στην δεξιά του γωνία και στην συνέχεια ο Νάκος από κοντά έστειλε την μπάλα άουτ.

64ο λεπτό, ΓΚΟΛ 0-1, ο Πετρόπουλος μπήκε στην περιοχή από αριστερά γυρνώντας την μπάλα με τον Κorro στην προσπάθειά του με προβολή να βγάλει την μπάλα κόρνερ την έστειλε στα δίχτυα του Μητσόπουλου.

68ο λεπτό, από σέντρα ο Πράττος κατέβασε την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά το πλασέ που έκανε σε καλή θέση ο Μητσόπουλος μπλόκαρε.

79ο λεπτό, σέντρα του Πολυδωρόπουλου από δεξιά από το σημείο του πέναλτι ο Ρούπας πήρε την κεφαλιά με την μπάλα να περνάει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.