στη θέση        ΜΟΥΤΣΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ

Για την 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος η ομάδα μας αντιμετωπίζει στο Δημοτικό Στάδιο Βέλου την ομάδα του Α.Ο. Σπαθοβουνίου.

Έναρξη του αγώνα με την σέντρα για την ομάδα του Σπαθοβουνίου.

2ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-0, ο Δελής από αριστερά εκτελεί φάουλ στο ύψος του πέναλτι και ο Δημαράκης στην προσπάθειά του να απομακρύνει την  μπάλα με κεφαλιά την έστειλε στα δίχτυα του Παπαφίλη.

23ο λεπτό, εκπληκτική πάσα στον κενό χώρου του  Shani  στον Arapi που κοντρολάρει την μπάλα στο ύψος της περιοχής και πλασάρει προσπαθώντας να κρεμάσει τον Παπαφίλη αλλά η μπάλα πέρασε λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

30ο λεπτό, ΓΚΟΛ 1-1, από μακρινή μπαλιά του Γόγολα ο Ζαφειρόπουλος φεύγει στην πλάτη της άμυνας μπαίνει στην περιοχή και πλασάρει τον Κουρούμαλη για την ισοφάριση.

33ο λεπτό, ωραία κάθετη του Δελή στον Shani  μέσα στην περιοχή χάνει το κοντρόλ αλλά προλαβαίνει να στρώσει την μπάλα στον Arapi  αλλά το σουτ απέκρουσε ο Παπαφίλης.

38ο λεπτό,  ΓΚΟΛ 1-2, από πλάγιο άουτ που εκτελεί ο Μιmico  και αδυναμία της άμυνας να διώξει την μπάλα ο Μούτσος με δυνατό αριστερό σουτ σκόραρε.

45ο λεπτό, ο Ζαφειρόπουλος  μπαίνει από δεξιά στην περιοχή και γυρίζει την μπάλα στον Μιχαλόπουλο και αυτός στον Γεώργαρη Σ που σουτάρει δυνατά για να φύγει η μπάλα λίγο έξω από το δεξιό κάθετο δοκάρι του Κουρούμαλη.

Ξεκίνημα του β’ ημιχρόνου με την σέντρα για την ομάδα μας.

47ο λεπτό, ωραία εκτέλεση φάουλ από τον Κλαδάκη από το ύψος της περιοχή με την μπάλα να περνά λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Παπαφίλη.

51ο λεπτό, ο Καλατζής μπαίνει από αριστερά και γυρνά την μπάλα στον Shani  που πλασάρει αμέσως με την μπάλα να κοντράρει στον Δημαράκη και να φεύγει κόρνερ.

52ο λεπτό, ΓΚΟΛ 2-2, ο Βράκας εκτελεί κόρνερ από δεξιά και ο Κλαδάκης με ωραία κεφαλιά στέλνει την μπάλα στην δεξιά γωνία του Παπαφίλη.

70ο λεπτό, από μπαλιά του Γιώργαρη Σ. ο Γόγολας φθάνει απέναντι από τον Κουρούμαλη και πλασάρει για να απομακρύνει την  μπάλα με τα πόδια ο τερματοφύλακάς μας.

76ο λεπτό, ο Κλαδάκης εκτελεί φάουλ από αριστερά αλλά ο Δελής δεν μπόρεσε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα από το ύψος της μικρής περιοχής.

77ο λεπτό, ωραία ενέργεια του Shani    από δεξιά και σέντρα στον επερχόμενο Κλαδάκη που στοπάρει και σουτάρει δυνατά για αποκρούσει εντυπωσιακά ο Παπαφίλης.

78ο λεπτό, από πάσα του Γεώργαρη Σ. ο Μούτσος από αριστερά μέσα στην περιοχή πλασάρει για να αποκρούσει ο Κουρούμαλης.

85ο λεπτό, ωραία επιθετική προσπάθεια με τελικό αποδέκτη τον Κλαδάκη πλάγια μέσα στην περιοχή που σουτάρει δυνατά με την μπάλα να περνά άουτ αλλά θα μπορούσε να γυρίσει την μπάλα στον αμαρκάριστο Arapi.

90ο λεπτό, προσωπική ενέργεια του Κλαδάκη και σουτ μέσα από την περιοχή με την μπάλα να φεύγει λίγο άουτ.